Niezawodne maszyny konwencjonalne.
Na każdą kieszeń.

Social media Social media Social media
Giętarki do rur i profili
Giętarki do rur i profili
Nasza oferta obejmuje trójrolkowe giętarki do rur i profili. Producentem jest firma Ostas z Turcji. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji tego typu maszyn. W ofercie posiadamy giętarki do rur i profili - zarówno giętarki mechaniczne, jak i giętarki hydrauliczne.
Zobacz maszyny
Nożyce gilotynowe
Nożyce gilotynowe
Posiadamy w sprzedaży szeroką ofertę nożyc gilotynowych do cięcia blachy o wszechstronnym zastosowaniu producentów Ostas oraz Newland. Znajdziesz tu nożyce gilotynowe mechaniczne jak i nożyce gilotynowe hydrauliczne, o stałym oraz zmiennym kącie, nadające się do cięcia zarówno dużych jak i małych arkuszy materiału.
Zobacz maszyny
Prasy hydrauliczne i mimośrodowe
Prasy hydrauliczne i mimośrodowe
Prasy mimośrodowe i hydrauliczne produkcji jednego z największych światowych producentów.Bardzo dobra jakość w stosunku do ceny.Zakres pras od 25 ton do 2000ton.
Prasy hydrauliczne i mimośrodowe
Prasy krawędziowe
Prasy krawędziowe
Prasy krawędziowe o wysokiej dokładności pozycjonowania producenta Newland, posiadają deklarację zgodności CE. Cyfrowy panel sterujący dla dwóch osi Y i X zapewnia prostą i łatwą obsługę oraz bezawaryjną pracę z uwagi na nieskomplikowane sterowanie maszyną. Poziom bezpieczeństwa jest zwiększony przez obecność przenośnego pedału nożnego, wyłącznika awaryjnego oraz barier bezpieczeństwa.
Zobacz maszyny
Żłobiarki do blach
Żłobiarki do blach
Żłobiarki do blach firmy Ostas posiadają główną ramę wykonaną ze stali i pospawaną. Walce są w pełni regulowane. Ruch rolek powodowany jest przez nacisk pedału dołączonego do żłobiarki. Regulacja silnika i systemu hamulca pozwala na pełną kontrolę nad procesem żłobienia.
Zobacz maszyny
Zwijarki do blach
Zwijarki do blach
Zwijarki do blach o bardzo szerokim zastosowaniu - do gięcia aluminium, stali, produkcji kanałów klimatyzacji, paneli reklamowych i pokryć z blachy oraz rur, stożków, owali. Znajdziesz tutaj maszyny odpowiednie zarówno dla małych i średnich zakładów jak i tych większych, które potrzebują szerokiego zakresu roboczego. W ofercie zarówno mechaniczne zwijarki do blach, jak i hydrauliczne o 3-walcowe lub 4-walcowe.
Zobacz maszyny