Niezawodne maszyny konwencjonalne.
Na każdą kieszeń.

Social media
Giętarki do rur i profili
Giętarki do rur i profili

Giętarka do rur - Giętarka hydrauliczna

Nasza oferta obejmuje trójrolkowe giętarki do rur i profili. Producentem jest firma Ostas z Turcji. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji tego typu maszyn. W ofercie posiadamy giętarki do rur i profili - zarówno giętarki mechaniczne, jak i giętarki hydrauliczne.

Giętarki do rur i profili

Oferujemy duży wybór giętarek do rur i profili firmy Ostas do profesjonalnych zastosowań. Chętnie doradzimy, który model wybrać – sprawdź nasz asortyment i znajdź urządzenie odpowiednie do swoich potrzeb, oczekiwań oraz budżetu.

Profesjonalna giętarka do rur

Giętarka hydrauliczna służy do gięcia, zaginania i cięcia – m.in. rur, profili, drutu, arkuszy blach o różnych wymiarach i grubości oraz innych elementów pod odpowiednim kątem. Profesjonalna giętarka do rur ma szerokie zastosowanie w warsztatach oraz w produkcji.

Giętarka hydrauliczna

Nasza oferta obejmuje giętarki trójrolkowe do rur i profili. Ich producentem jest firma Ostas z Turcji. Firma ma wieloletnie doświadczenie w produkcji tego typu maszyn. W ofercie posiadamy giętarki do rur i profili – profesjonalne giętarki mechaniczne, jak i giętarki hydrauliczne. Zamów wybraną giętarkę trójrolkową i poszerz zakres swoich możliwości.

Giętarka do rur

Solidna giętarka do rur posiada stalową ramę, boczne napędzane rolki, hartowane rolki, górną rolkę z manualną regulacją wysokości oraz trzpienie wykonane ze specjalnej stali. Urządzenie pozwala na pracę w pionie i poziomie. Budowa giętarek do rur jest zgodna z dyrektywami bezpieczeństwa UE (Znak CE).
Zobacz maszyny
Nożyce gilotynowe
Nożyce gilotynowe

Gilotyna do blachy - Nożyce gilotynowe do blachy

Posiadamy w sprzedaży szeroką ofertę nożyc gilotynowych do cięcia blachy o wszechstronnym zastosowaniu producentów Ostas oraz Newland. Znajdziesz tu nożyce gilotynowe mechaniczne jak i nożyce gilotynowe hydrauliczne, o stałym oraz zmiennym kącie, nadające się do cięcia zarówno dużych jak i małych arkuszy materiału.

Nożyce gilotynowe

Posiadamy w sprzedaży szeroką ofertę nożyc gilotynowych do cięcia blachy o wszechstronnym zastosowaniu producentów Ostas oraz Newland. Znajdziesz u nas zarówno nożyce gilotynowe mechaniczne, jak i nożyce gilotynowe hydrauliczne, o stałym oraz zmiennym kącie.

Duży wybór nożyc gilotynowych

Są różne rodzaje nożyc gilotynowych – poszczególne modele różnią się pod względem mocy, siły, wielkości i zastosowania. Wybierz sprzęt do cięcia dużych i małych arkuszy materiału. W razie pytań i wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. W naszej ofercie są gilotyny do blachy przeznaczone do dużych zakładów i małych warsztatów. Pomożemy znaleźć maszynę dostosowaną do oczekiwań klienta.

Profesjonalna gilotyna do blachy

Gilotyny są potrzebne wszędzie, gdzie jest zapotrzebowanie na przycięte arkusze blachy. Mocne, sztywne i solidne nożyce gilotynowe Ostas oraz Newland wykonano z wysokiej jakości materiałów i z najwyższą precyzją. Renomowane firmy to gwarancja wytrzymałości i sztywności maszyn.

Nożyce gilotynowe do blachy – zastosowanie

Nożyce gilotynowe pozwalają na proste i długie cięcie arkusza blachy. Składają się z noży nachylonych do siebie pod małym kątem. Tego typu narzędzia mają szerokie zastosowanie i cieszą się zaufaniem w małych i dużych warsztatach oraz zakładach. Zamów u nas gilotynę do blachy – gwarantujemy szybką realizację zamówienia.
Zobacz maszyny
Prasy hydrauliczne i mimośrodowe
Prasy hydrauliczne i mimośrodowe
Prasy mimośrodowe i hydrauliczne produkcji jednego z największych światowych producentów.Bardzo dobra jakość w stosunku do ceny.Zakres pras od 25 ton do 2000ton.
Prasy hydrauliczne i mimośrodowe
Prasy krawędziowe
Prasy krawędziowe
Prasy krawędziowe o wysokiej dokładności pozycjonowania producenta Newland, posiadają deklarację zgodności CE. Cyfrowy panel sterujący dla dwóch osi Y i X zapewnia prostą i łatwą obsługę oraz bezawaryjną pracę z uwagi na nieskomplikowane sterowanie maszyną. Poziom bezpieczeństwa jest zwiększony przez obecność przenośnego pedału nożnego, wyłącznika awaryjnego oraz barier bezpieczeństwa.

Prasa hydrauliczna krawędziowa

Prasa hydrauliczna krawędziowa to urządzenie, które ma bardzo szerokie zastosowanie w kilku gałęziach przemysłu. Przede wszystkim jest przeznaczone do obróbki i formowania elementów blach  z różnych materiałów – m.in. ze stali, miedzi, drewna i tworzyw sztucznych. Prasy krawędziowe hydrauliczne pozwalają na szybkie i efektywne wykonywanie operacji gięcia, co przekłada się na zwiększoną wydajność produkcji. Można uzyskać wysoką wydajność przy minimalnym nakładzie siły roboczej.
Zobacz maszyny
Żłobiarki do blach
Żłobiarki do blach

Żłobiarka do blachy - Żłobiarka elektryczna

Żłobiarki do blach firmy Ostas posiadają główną ramę wykonaną ze stali i pospawaną. Walce są w pełni regulowane. Ruch rolek powodowany jest przez nacisk pedału dołączonego do żłobiarki. Regulacja silnika i systemu hamulca pozwala na pełną kontrolę nad procesem żłobienia.

Żłobiarki do blach

Solidna, dobrej jakości żłobiarka do blach służy przede wszystkim do zagniatania, żłobienia, wzmacniania, wywijania i zaginania różnego rodzaju blach (stalowych, miedzianych i aluminiowych). Jej elementy robocze to zestawy rolek na wałkach. Żłobiarka elektryczna charakteryzuje się wysoką wydajnością pracy i wysoką jakością wykonania. Sprawdzona żłobiarka gwarantuje wydajną i dokładną pracę.

Żłobiarki – duże spektrum zastosowań

Szerokie spektrum działania żłobiarki do blach gwarantuje zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Bardzo praktyczna żłobiarka elektryczna to duże ułatwienie. Żłobiarka do blachy jest niezbędne tam, gdzie należy wykonywać rowki o różnych parametrach. Są z powodzeniem wykorzystywane od wielu w małych warsztatach blacharskich oraz w firmach z branży wentylacyjnej, bo zapewniają bardzo dobrą wydajność pracy.

Wydajna żłobiarka – szeroka oferta urządzeń

Elektryczne żłobiarki do blach firmy Ostas mają główną ramę wykonaną ze stali i pospawaną. Walce są w pełni regulowane. Regulacja silnika i systemu hamulca pozwala na pełną kontrolę nad procesem żłobienia. Ruch rolek powodowany jest przez nacisk pedału dołączonego do żłobiarki. W naszej ofercie znajdziesz różne żłobiarki – hydrauliczne i mechaniczne. Wybierz model odpowiedni do swoich potrzeb – służymy fachową radą.
Zobacz maszyny
Zwijarki do blach
Zwijarki do blach

Zwijarka trzywalcowa do blachy - Zwijarka do metalu hydrauliczna

Zwijarki do blach o bardzo szerokim zastosowaniu - do gięcia aluminium, stali, produkcji kanałów klimatyzacji, paneli reklamowych i pokryć z blachy oraz rur, stożków, owali. Znajdziesz tutaj maszyny odpowiednie zarówno dla małych i średnich zakładów jak i tych większych, które potrzebują szerokiego zakresu roboczego. W ofercie zarówno mechaniczne zwijarki do blach, jak i hydrauliczne o 3-walcowe lub 4-walcowe.

Zwijarki do blach

Zwijarka do blachy służący do zwijania blach na kształt cylindra, łuku albo cysterny oraz na kształt stożka. Wybierz urządzenie w zależności od Twoich potrzeb – nasza oferta obejmuje szeroki wybór walcarek, które mogą zwijać blachy o różnej grubości. Sprawdź zwijarki służące do precyzyjnego zwijania materiału.

Zwijarka do metalu hydrauliczna – zastosowanie

Zwijarki do blach o bardzo szerokim zastosowaniu – do gięcia aluminium, stali, produkcji kanałów klimatyzacji, paneli reklamowych i pokryć z blachy oraz rur, owali czy stożków. Walcarki są przeznaczone do pracy w różnych grubościach blachach stalowych lub nierdzewnych. Nowoczesne i solidne zwijarki pozwalają na uzyskanie różnych kształtów – m.in. owalu, koła lub elipsy czy stożka.

Zwijarka trzywalcowa, czterowalcowa i inne – duży wybór

U nas dostępne są urządzenia odpowiednie zarówno do małych, średnich zakładów, jak i większych, które potrzebują szerokiego zakresu roboczego. W naszej ofercie są zarówno mechaniczne zwijarki do blach, jak i zwijarka hydrauliczna, zwijarka trzywalcowa lub czterowalcowa. Solidna konstrukcja zwijarki do blach zapewnia wysoką sztywność podczas gięcia. Zwijarki do blach są ważnym elementem wyposażenia parku maszynowego czy zakładu produkującego elementy z blachy. Sprawdź naszą ofertę i wybierz zwijarkę do metalu hydrauliczną – w razie pytań służymy fachową radą.
Zobacz maszyny