Niezawodne maszyny konwencjonalne.
Na każdą kieszeń.

Social media
Giętarki do rur i profili
Giętarki do rur i profili

Giętarka do rur - Giętarka hydrauliczna

Nasza oferta obejmuje trójrolkowe giętarki do rur i profili. Producentem jest firma Ostas z Turcji. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji tego typu maszyn. W ofercie posiadamy giętarki do rur i profili - zarówno giętarki mechaniczne, jak i giętarki hydrauliczne.

Giętarki do rur i profili

Oferujemy duży wybór giętarek do rur i profili firmy Ostas do profesjonalnych zastosowań. Chętnie doradzimy, który model wybrać – sprawdź nasz asortyment i znajdź urządzenie odpowiednie do swoich potrzeb, oczekiwań oraz budżetu.

Profesjonalna giętarka do rur

Giętarka hydrauliczna służy do gięcia, zaginania i cięcia – m.in. rur, profili, drutu, arkuszy blach o różnych wymiarach i grubości oraz innych elementów pod odpowiednim kątem. Profesjonalna giętarka do rur ma szerokie zastosowanie w warsztatach oraz w produkcji.

Giętarka hydrauliczna

Nasza oferta obejmuje giętarki trójrolkowe do rur i profili. Ich producentem jest firma Ostas z Turcji. Firma ma wieloletnie doświadczenie w produkcji tego typu maszyn. W ofercie posiadamy giętarki do rur i profili – profesjonalne giętarki mechaniczne, jak i giętarki hydrauliczne. Zamów wybraną giętarkę trójrolkową i poszerz zakres swoich możliwości.

Giętarka do rur

Solidna giętarka do rur posiada stalową ramę, boczne napędzane rolki, hartowane rolki, górną rolkę z manualną regulacją wysokości oraz trzpienie wykonane ze specjalnej stali. Urządzenie pozwala na pracę w pionie i poziomie. Budowa giętarek do rur jest zgodna z dyrektywami bezpieczeństwa UE (Znak CE).
Zobacz maszyny
Nożyce gilotynowe
Nożyce gilotynowe

Gilotyna do blachy - Nożyce gilotynowe do blachy

Posiadamy w sprzedaży szeroką ofertę nożyc gilotynowych do cięcia blachy o wszechstronnym zastosowaniu producentów Ostas oraz Newland. Znajdziesz tu nożyce gilotynowe mechaniczne jak i nożyce gilotynowe hydrauliczne, o stałym oraz zmiennym kącie, nadające się do cięcia zarówno dużych jak i małych arkuszy materiału.

Nożyce gilotynowe

Posiadamy w sprzedaży szeroką ofertę nożyc gilotynowych do cięcia blachy o wszechstronnym zastosowaniu producentów Ostas oraz Newland. Znajdziesz u nas zarówno nożyce gilotynowe mechaniczne, jak i nożyce gilotynowe hydrauliczne, o stałym oraz zmiennym kącie.

Duży wybór nożyc gilotynowych

Są różne rodzaje nożyc gilotynowych – poszczególne modele różnią się pod względem mocy, siły, wielkości i zastosowania. Wybierz sprzęt do cięcia dużych i małych arkuszy materiału. W razie pytań i wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. W naszej ofercie są gilotyny do blachy przeznaczone do dużych zakładów i małych warsztatów. Pomożemy znaleźć maszynę dostosowaną do oczekiwań klienta.

Profesjonalna gilotyna do blachy

Gilotyny są potrzebne wszędzie, gdzie jest zapotrzebowanie na przycięte arkusze blachy. Mocne, sztywne i solidne nożyce gilotynowe Ostas oraz Newland wykonano z wysokiej jakości materiałów i z najwyższą precyzją. Renomowane firmy to gwarancja wytrzymałości i sztywności maszyn.

Nożyce gilotynowe do blachy – zastosowanie

Nożyce gilotynowe pozwalają na proste i długie cięcie arkusza blachy. Składają się z noży nachylonych do siebie pod małym kątem. Tego typu narzędzia mają szerokie zastosowanie i cieszą się zaufaniem w małych i dużych warsztatach oraz zakładach. Zamów u nas gilotynę do blachy – gwarantujemy szybką realizację zamówienia.
Zobacz maszyny
Prasy hydrauliczne i mimośrodowe
Prasy hydrauliczne i mimośrodowe
Prasy mimośrodowe i hydrauliczne produkcji jednego z największych światowych producentów.Bardzo dobra jakość w stosunku do ceny.Zakres pras od 25 ton do 2000ton.
Prasy hydrauliczne i mimośrodowe
Prasy krawędziowe
Prasy krawędziowe
Prasy krawędziowe o wysokiej dokładności pozycjonowania producenta Newland, posiadają deklarację zgodności CE. Cyfrowy panel sterujący dla dwóch osi Y i X zapewnia prostą i łatwą obsługę oraz bezawaryjną pracę z uwagi na nieskomplikowane sterowanie maszyną. Poziom bezpieczeństwa jest zwiększony przez obecność przenośnego pedału nożnego, wyłącznika awaryjnego oraz barier bezpieczeństwa.
Zobacz maszyny
Żłobiarki do blach
Żłobiarki do blach

Żłobiarka do blachy - Żłobiarka elektryczna

Żłobiarki do blach firmy Ostas posiadają główną ramę wykonaną ze stali i pospawaną. Walce są w pełni regulowane. Ruch rolek powodowany jest przez nacisk pedału dołączonego do żłobiarki. Regulacja silnika i systemu hamulca pozwala na pełną kontrolę nad procesem żłobienia.

Żłobiarki do blach

Solidna, dobrej jakości żłobiarka do blach służy przede wszystkim do zagniatania, żłobienia, wzmacniania, wywijania i zaginania różnego rodzaju blach (stalowych, miedzianych i aluminiowych). Jej elementy robocze to zestawy rolek na wałkach. Żłobiarka elektryczna charakteryzuje się wysoką wydajnością pracy i wysoką jakością wykonania. Sprawdzona żłobiarka gwarantuje wydajną i dokładną pracę.

Żłobiarki – duże spektrum zastosowań

Szerokie spektrum działania żłobiarki do blach gwarantuje zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Bardzo praktyczna żłobiarka elektryczna to duże ułatwienie. Żłobiarka do blachy jest niezbędne tam, gdzie należy wykonywać rowki o różnych parametrach. Są z powodzeniem wykorzystywane od wielu w małych warsztatach blacharskich oraz w firmach z branży wentylacyjnej, bo zapewniają bardzo dobrą wydajność pracy.

Wydajna żłobiarka – szeroka oferta urządzeń

Elektryczne żłobiarki do blach firmy Ostas mają główną ramę wykonaną ze stali i pospawaną. Walce są w pełni regulowane. Regulacja silnika i systemu hamulca pozwala na pełną kontrolę nad procesem żłobienia. Ruch rolek powodowany jest przez nacisk pedału dołączonego do żłobiarki. W naszej ofercie znajdziesz różne żłobiarki – hydrauliczne i mechaniczne. Wybierz model odpowiedni do swoich potrzeb – służymy fachową radą.
Zobacz maszyny
Zwijarki do blach
Zwijarki do blach

Zwijarka trzywalcowa do blachy - Zwijarka do metalu hydrauliczna

Zwijarki do blach o bardzo szerokim zastosowaniu - do gięcia aluminium, stali, produkcji kanałów klimatyzacji, paneli reklamowych i pokryć z blachy oraz rur, stożków, owali. Znajdziesz tutaj maszyny odpowiednie zarówno dla małych i średnich zakładów jak i tych większych, które potrzebują szerokiego zakresu roboczego. W ofercie zarówno mechaniczne zwijarki do blach, jak i hydrauliczne o 3-walcowe lub 4-walcowe.

Zwijarki do blach

Zwijarka do blachy służący do zwijania blach na kształt cylindra, łuku albo cysterny oraz na kształt stożka. Wybierz urządzenie w zależności od Twoich potrzeb – nasza oferta obejmuje szeroki wybór walcarek, które mogą zwijać blachy o różnej grubości. Sprawdź zwijarki służące do precyzyjnego zwijania materiału.

Zwijarka do metalu hydrauliczna – zastosowanie

Zwijarki do blach o bardzo szerokim zastosowaniu – do gięcia aluminium, stali, produkcji kanałów klimatyzacji, paneli reklamowych i pokryć z blachy oraz rur, owali czy stożków. Walcarki są przeznaczone do pracy w różnych grubościach blachach stalowych lub nierdzewnych. Nowoczesne i solidne zwijarki pozwalają na uzyskanie różnych kształtów – m.in. owalu, koła lub elipsy czy stożka.

Zwijarka trzywalcowa, czterowalcowa i inne – duży wybór

U nas dostępne są urządzenia odpowiednie zarówno do małych, średnich zakładów, jak i większych, które potrzebują szerokiego zakresu roboczego. W naszej ofercie są zarówno mechaniczne zwijarki do blach, jak i zwijarka hydrauliczna, zwijarka trzywalcowa lub czterowalcowa. Solidna konstrukcja zwijarki do blach zapewnia wysoką sztywność podczas gięcia. Zwijarki do blach są ważnym elementem wyposażenia parku maszynowego czy zakładu produkującego elementy z blachy. Sprawdź naszą ofertę i wybierz zwijarkę do metalu hydrauliczną – w razie pytań służymy fachową radą.
Zobacz maszyny