Niezawodne maszyny konwencjonalne.
Na każdą kieszeń.

Social media
Giętarki do rur i profili
Giętarki do rur i profili

Giętarka do rur - Giętarka hydrauliczna

Nasza oferta obejmuje trójrolkowe giętarki do rur i profili. Producentem jest firma Ostas z Turcji. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji tego typu maszyn. W ofercie posiadamy giętarki do rur i profili - zarówno giętarki mechaniczne, jak i giętarki hydrauliczne.
Zobacz maszyny
Nożyce gilotynowe
Nożyce gilotynowe

Gilotyna do blachy - Nożyce gilotynowe do blachy

Posiadamy w sprzedaży szeroką ofertę nożyc gilotynowych do cięcia blachy o wszechstronnym zastosowaniu producentów Ostas oraz Newland. Znajdziesz tu nożyce gilotynowe mechaniczne jak i nożyce gilotynowe hydrauliczne, o stałym oraz zmiennym kącie, nadające się do cięcia zarówno dużych jak i małych arkuszy materiału.
Zobacz maszyny
Prasy hydrauliczne i mimośrodowe
Prasy hydrauliczne i mimośrodowe
Prasy mimośrodowe i hydrauliczne produkcji jednego z największych światowych producentów.Bardzo dobra jakość w stosunku do ceny.Zakres pras od 25 ton do 2000ton.
Prasy hydrauliczne i mimośrodowe
Prasy krawędziowe
Prasy krawędziowe
Prasy krawędziowe o wysokiej dokładności pozycjonowania producenta Newland, posiadają deklarację zgodności CE. Cyfrowy panel sterujący dla dwóch osi Y i X zapewnia prostą i łatwą obsługę oraz bezawaryjną pracę z uwagi na nieskomplikowane sterowanie maszyną. Poziom bezpieczeństwa jest zwiększony przez obecność przenośnego pedału nożnego, wyłącznika awaryjnego oraz barier bezpieczeństwa.
Zobacz maszyny
Żłobiarki do blach
Żłobiarki do blach

Żłobiarka do blachy - Żłobiarka elektryczna

Żłobiarki do blach firmy Ostas posiadają główną ramę wykonaną ze stali i pospawaną. Walce są w pełni regulowane. Ruch rolek powodowany jest przez nacisk pedału dołączonego do żłobiarki. Regulacja silnika i systemu hamulca pozwala na pełną kontrolę nad procesem żłobienia.
Zobacz maszyny
Zwijarki do blach
Zwijarki do blach

Zwijarka trzywalcowa do blachy - Zwijarka do metalu hydrauliczna

Zwijarki do blach o bardzo szerokim zastosowaniu - do gięcia aluminium, stali, produkcji kanałów klimatyzacji, paneli reklamowych i pokryć z blachy oraz rur, stożków, owali. Znajdziesz tutaj maszyny odpowiednie zarówno dla małych i średnich zakładów jak i tych większych, które potrzebują szerokiego zakresu roboczego. W ofercie zarówno mechaniczne zwijarki do blach, jak i hydrauliczne o 3-walcowe lub 4-walcowe.
Zobacz maszyny